Historia

EMRT ™ (Equine Mięśnie Release Therapy) jest techniką relaksu dla konia, który ewoluował od techniki ludzkiej Bowen i nadaje się do różnych dolegliwości konia.

EMRT ™ został opracowany przez Alison Goward lat. Alison Bowen jest instruktorem i praktykiem człowieka. Posiada 45-letnie doświadczenie z końmi, a obecnie właściciel stadniny hodowlanej Andalusier-. Od zrozumienia, że ​​konie są takie same jak osób narażonych, fizycznego i psychicznego stresu sytuacjach Alison rozwinął tę technikę.

W 1990 roku rozpoczęła po raz pierwszy technikę Bowena dla ludzkiej fizjologii i anatomii wyrównają koni. Alison wiedzy o hodowli koni i opieki, długich lat badań, a także wykłady na temat pracy z ciałem dla państwa uznanych naukowych Instytutu Queensland w Australii, były warunki do dalszego rozwoju EMRT ™.

Po wielu ekscytujących doświadczeń z koni, które odpowiedziały technologii EMRT ™ te 14 ataki zostały opracowane na koniu, które są teraz w pierwszym przebiegu, przebieg Pferdebestitzer, nauczał. Kursy zostały opracowane w ścisłej współpracy z naukowcami weterynaryjnych i innych ekspertów w tej dziedzinie.

Kontakt

EMRT™  - Head Office in Australia:  Allison Goward
ECL&R Head Office – Research & Development
Equine Muscle Release Therapy Pty Ltd.  Director Ali Goward 

PO Box 47  Tiaro 
Queensland 4650 

Tel: +61 0 7 41 939826
Web: www.emrt.net.au 
E-Mail: emrt.ali[at]bigpond.com

Bowen