Manfred Zainzinger

Wykłada w: Austrii, Niemczech, Szwajcarii, we Włoszech, na Węgrzech, w Holandii i w Polsce

Urodziłam się w Linz, w Górnej Austrii, do matury mieszkałam w Ansfelden koło Linz. Zanim w 1981 r. wyemigrowałam z mężem do Australii, pracowałam w branży turystycznej.

Moje dzieci, Izabela i Filip, urodziły się w Australii, jednak tęsknota za ojczyzną kazała mi wrócić do Austrii. Tutaj ukończyłam kursy: masażu medycznego, kinezjologii, trenera gimnastyki ogólnej dla osób niepełnosprawnych umysłowo, EMRT (Equine Muscle Release Therapy) – praktyk-szkoleniowiec, dodatkowe kursy w dziedzinie masażu, energetyczne metody leczenia, zdrowe żywienie i ruch.

Od roku 2003 jestem zarejestrowaną międzynarodową instruktorką Akademii Terapii Bowena w Australii.

W 1998 r. przypadkowo dowiedziałam się o pierwszych dostępnych publicznie warsztatach techniki Bowen’a, które prowadził w Austrii Manfred Zainzinger, i zgłosiłam się na nie. Początkowa ciekawość przerodziła się w entuzjazm. Kurs ukończyłam w roku 1999 i od tego czasu, w swoim gabinecie Terapii Bowen’a i kinezjologii, w Linz, pracuję głównie techniką Bowen’a – z dużymi sukcesami.

Podoba mi się przede wszystkim prostota metody, połączona z silnym działaniem i poszanowaniem niepowtarzalności człowieka. Bardzo się cieszę, że mogę przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu techniki Bowen’a wielu zainteresowanym ludziom.

Bowen